All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
  Print view

Jeep SS. Korando
Author Message
PostPosted: Sun Apr 11, 2010 4:52 pm 

Labdien,tauta esmu nonācis pie slēdziena pievienoties visiem jeepistiem,BET!
Man ir tāds jautājums vai būtu es pilntiesīgs piedalīties jūsu rīkotajos pasākumus, ar šadu te brīnumu, no sangyoung te ir panelis un birka. ;) Nekādīgi neuzskatu savu maziņo par šķībacaino, jo tur viss ir amerikanis. ;) Bāze tā pati CJ7. ;)

Image
Image
Image
Image

Maziņš kuriozs šoziem izdevās! Nekad nedod citiem savu jeep!! :D

http://www.youtube.com/watch?v=KkLzB3JFA50

Profile  

Re: Jeep SS. Korando
PostPosted: Sun Apr 11, 2010 10:04 pm 

Tu gadījumā nebiji sestdienas/svētdienas pasākumā?

Profile  

PostPosted: Sun Apr 11, 2010 10:15 pm 

;) Niklav man arī liekās ka tas bija Jeepfun ;)

Profile  

PostPosted: Sun Apr 11, 2010 10:29 pm 

Bīju bīju Pavasaris 2010 pasākumā. ;)

Ja nemaldos tankojāmies vienā bendzīntankā ar Jeepfreak ;)

Profile  

PostPosted: Mon Apr 12, 2010 12:38 am 

Tad tas pats vien esi! :)
Vēlāk Tevi apdzinām ;)
Atklāti sakot nemaz neizskatījies pēc SangYoung :)

Profile  

PostPosted: Mon Apr 12, 2010 9:28 am 

;) Bobiks paliek Bobiks vienalga kādā valstī un zem kāda karoga būvēts pats galvenais ;) lai Bobikā Blīve būtu pareizā un ar pareizo orjentācīju pret mātes dabas Fejām :drive: Pēc Jeepfun aktīvās rosības pa neceļiem manējais teiktu tā ;) jums ir pilnīgi pareiza orjentācīja un ir pareizais blīvējums :drive:

Profile  

PostPosted: Mon Apr 12, 2010 9:42 am 

:rally: :rally: Mēs ātri saņēmām punktus, izbraucām visu krasu trases,savācām sava prieka pēc punktus,un tināmies mājās šnabi dzert :lol: :lol: Respektīvi pirmajā dienā es 2x lietoju vinču.. gan pa melnajiem posmiem gan pa saskanajiem ;)

Pateicos JeepFreak par sapratni jūtos tagad kā pilntiesīgs Jeepists! :drive:
Nākošais mērķis piedalīties jūsu pasākumos ;)

Profile  

PostPosted: Mon Apr 12, 2010 5:42 pm 

JeepFun wrote:
:rally: :rally: Mēs ātri saņēmām punktus ...savācām sava prieka pēc un tināmies mājās šnabi dzert :lol: :lol:

Tu nebiji viens. :D :D :D :D Mēs arī darijām to pašu. :D :D :D Es par to šņabi. :D :D :D Mēs gan divus Jeepus nokautējām pasākuma laikā un tad ķērāmies pie šņabja. Forši, ka nesaulauzāt autiņu :rock: Respect!

Būsim pagodināti Tevi redzēt mūsu pasākumos.

24.04.2010 mums, Jeepistiem, ir talka. Info ir šeit viewtopic.php?f=6&t=522&start=99999999999#p6586 .
Ja negribi uzreis iesaistīties mūsu pasākumos ar netīriem darbiem :D :D :D , tad nākošais plānotais pasākums ir 03.maijā, kas būs tā saucamais "Jeep Akadēmija", kur varēs jautri pavadīt laiku, ņemot līdz savu ģimeni un draugus, paklausīties, kas ir sakāms zinošiem purvu bridējiem, kas to jau dara n-tos gadus, ar instruktoru izmēģināt visādus manevrus, un paķert adrenalīnu sacensībās. Pasākumā būs arī pieejami kluba Jeep, kuros, ja pašam nav sava Jeepa, ar instruktoru varēs izmēģināt savas prasmes bezceļā.

Es arī domāju, ka gan jau līdz 3. maijam būs vēl kāds maza mēroga pasākums, kurā parasti piedalās 4 līdz 10 mašīnas. Ja Tev tādi arī interesē, dod ziņu un mēs pirms pasākuma nosūtīsim Tev infu. Šie pasākumi parasti ir spontāni un tos organizē atsevišķi kluba biedri. Tapēc par tiem infa parādās parasti vienu vai divas dienas iepriekš.

Jeep WK/WH 3.0CRD 2006, STOCK
Jeep WJ 4.7 V8, 1999, 4.5" Rough country SOLD
Jeep XK 3.0CRD 2007, 2" SALMET SOLD

Profile  

PostPosted: Mon Apr 12, 2010 7:17 pm 

il_Padrino wrote:
JeepFun wrote:
:rally: :rally: Mēs ātri saņēmām punktus ...savācām sava prieka pēc un tināmies mājās šnabi dzert :lol: :lol:

Quote:
Tu nebiji viens. :D :D :D :D Mēs arī darijām to pašu. :D :D :D Es par to šņabi. :D :D :D Mēs gan divus Jeepus nokautējām pasākuma laikā un tad ķērāmies pie šņabja. Forši, ka nesaulauzāt autiņu :rock: Respect!

Autiņu jāsaudzē! ;)

Būsim pagodināti Tevi redzēt mūsu pasākumos.

24.04.2010 mums, Jeepistiem, ir talka. Info ir šeit viewtopic.php?f=6&t=522&start=99999999999#p6586 .
Ja negribi uzreis iesaistīties mūsu pasākumos ar netīriem darbiem :D :D :D , tad nākošais plānotais pasākums ir 03.maijā, kas būs tā saucamais "Jeep Akadēmija", kur varēs jautri pavadīt laiku, ņemot līdz savu ģimeni un draugus, paklausīties, kas ir sakāms zinošiem purvu bridējiem, kas to jau dara n-tos gadus, ar instruktoru izmēģināt visādus manevrus, un paķert adrenalīnu sacensībās. Pasākumā būs arī pieejami kluba Jeep, kuros, ja pašam nav sava Jeepa, ar instruktoru varēs izmēģināt savas prasmes bezceļā.

Es arī domāju, ka gan jau līdz 3. maijam būs vēl kāds maza mēroga pasākums, kurā parasti piedalās 4 līdz 10 mašīnas. Ja Tev tādi arī interesē, dod ziņu un mēs pirms pasākuma nosūtīsim Tev infu. Šie pasākumi parasti ir spontāni un tos organizē atsevišķi kluba biedri. Tapēc par tiem infa parādās parasti vienu vai divas dienas iepriekš.

Ar prieku pievienotos jūsu bariņam ar ''Jeepiem'', laiks rādis kas un kā,sekošu līdz informājai par pasākumiem,un ganjau tiksimies kādā dublī.. ;)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 2 hours