All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Print view

Jautajums par Grand Cherokee iegadi
Author Message
PostPosted: Mon Jun 03, 2019 12:35 pm 

Sveiki , ir interese nopirkt Grand Cherokee 03-05 gada modeli , sen jau ir velme pec si auto beidzot esmu sanemies pirkt , bet nedaudz saubas atkal sak makt jo salasijos interneta ka ir visadas kibeles un trukumi ka neiesaka pirkt , un tas atkal liek sekundi pardomat so pirkumu !

Ta nu nolemu kas gan cits labak var pastastit par tiesi si modela trukumiem un plusiem ja ne biedri no si foruma . Tapec gribu uzzinat vairak info pirkt vai nepirkt un varbut dzirdet ieteikumus par to uz kadiem motoriem vairak skatities , pasam gribetos itka 2.7 dizeli degvielas cenu un ekonomijas zinaa . Un kam vajadzetu pieverst vairak uzmanibas pie auto apskates ?

Profile  

Re: Jautajums par Grand Cherokee iegadi
PostPosted: Tue Jun 04, 2019 3:44 pm 

Braucu jau trešo gadu ar 04.gada Owerland 2,7d. Es zinājo ko es pērku un tāpēc ar visiem viņa itkā trūkumiem sadzīvoju.
Hadene ir vienkārša kā pirksts. Salīdzinoši ilgdzīvotspējīga. Motors un kārba ir mersedesa.
Problēmas? Nu tieši tādas pašas kā jebkuram citam dīzelim. Agri vai vēlu, bet sprauslas būs jāremontē.
Vēl mēdz būt problēmas ar pečkas klapītēm. To oligādi ir jānočeko vai visas gaisa plūsmas klapītes strādā korekti.
Nu un galvenais jāskatās vai negaudo tilti.
degvielas patēriņš pilsētā jārēkinās 12+ litri dīzeļa :voila:

+2” lift kits

Profile  

PostPosted: Sun Jun 16, 2019 10:47 am 

Braucu precīzi gadu. Gada laikā ielikti ap 2500€ remontos (detaļas + darbs), bet tas 99% dēļ tā, ka nopirku to mašīnu nojātu līdz pēdējam. Nekas jauns gada laikā saplīsis principā nav. Visa tā nauda, kas ielikta, ir defektu, kas bija uz pirkuma brīdi, remonts. Piektā sprausla (290€), ātrumkārbas selektora mikroshēma (345€), priekšējā tilta maiņa (550€), piekrāsošana un antikorozija (320€), abi gultņi aizmugurē (270€), jauns akumulators (110€), startera remonts (100€), pagriezienu relejs (35€) bumeranga maiņa ar visām buksēm (neatceros summu), loga pacēlājmehānisms, u.c. sīkumi.

Patēriņš ziemā, braucot tikai pa pilsētu (mājas-darbs-mājas), 15.4 l/100km.
Vasarā 12 l/100km. Rekords, ko esmu dabūjis, ir 10.9 l/100 km (kombinētā ciklā).

Detaļas it kā ne dārgas, ne lētas. Lielākā problēma, ko saskatu, ir tas, ka dzīvojot mazpilsētā, teju neviens to mašīnu nemāk saremontēt, jo, kā man servisā teica, «naudu var nopelnīt vienkāršāk nekā mācoties remontēt mašīnas, kuras labi, ja 10 gabali visā pilsētā ir».

Profile  

PostPosted: Sat Aug 24, 2019 8:46 pm 

Vari pastāstīt sīkāk - kas tur tieši ar piekto sprauslu ? Cik tev patēriņu rāda braucot pa šoseju kruīzā uz 100km/h ?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours