All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
  Print view

Re: Viss, kas mūs nenogalina, padara mūs spēcīgākus.
Author Message
PostPosted: Wed Sep 02, 2009 7:33 pm 

Cik saprotu, šodien notika mītings (visamz vajadzēja tam notikt) kurš no sākuma bija ieplānots 29. datuma pasākumā.

žēl bet pašam nekādīgi nesanāca uz to izrauties, tomēr interesē kā gāja, kādi jaunumi utt.

Profile  

PostPosted: Wed Sep 02, 2009 7:56 pm 

;) Mans migels arī netika ;) gan jau Ferifax iedos kādu infu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profile  

PostPosted: Wed Sep 02, 2009 10:06 pm 

Eu nu, veči! Mēs speciāli nopirkam Jeepu lai piedalitos Jeep Club dzīvē! Tas ir tas sarkanais Wrangler, kas bija pamanams pasākumā 29 augustā. Un ko, tadu smukuli tagad jāmet miskastē!!!??? Ir saprotams, ka mūsu ekspedīcijas ir saistītas ar zināmiem izdēvumiem. Protams, nekādu biznesu te uztaisīt nav iespējams, jo visu nosāka reāli entuziāsti. Vienkarši cenai jābūt saprotamai un pamatotai. Pieņemsim, es esmu gatāvs samaksāt 100 lati gadā par kluba biedra kārti un 50 lati par kātru pasākumu. Bet, ja gada maksa pārsniegs 200 lati, tad labāk vienkarši izbraukt mēžā un sadabūt sev prieku braucot ar Jeepu.

Profile  

PostPosted: Wed Sep 02, 2009 10:14 pm 

shooter wrote:
Eu nu, veči! Mēs speciāli nopirkam Jeepu lai piedalitos Jeep Club dzīvē! Tas ir tas sarkanais Wrangler, kas bija pamanams pasākumā 29 augustā. Un ko, tadu smukuli tagad jāmet miskastē!!!??? Ir saprotams, ka mūsu ekspedīcijas ir saistītas ar zināmiem izdēvumiem. Protams, nekādu biznesu te uztaisīt nav iespējams, jo visu nosāka reāli entuziāsti. Vienkarši cenai jābūt saprotamai un pamatotai. Pieņemsim, es esmu gatāvs samaksāt 100 lati gadā par kluba biedra kārti un 50 lati par kātru pasākumu. Bet, ja gada maksa pārsniegs 200 lati, tad labāk vienkarši izbraukt mēžā un sadabūt sev prieku braucot ar Jeepu.

Neuztraucies, viss būs labi! :voila:
Tikai kārtējā rīvēšanās un nākotnes projektu veidošana. Neviens jau te nav tāds biezais, kas var ar naudu mētāties. ;)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours