All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
  Print view

Re: Laucinieka XJ
Author Message
PostPosted: Wed Jan 10, 2018 2:46 pm 

Reinis_me wrote:
Nu tādi arī ir, apakšā atpakaļgaita abās pusēs. Nemaz nebiju iedziļinājies, ka varētu būt vairākas versijas.

Image

Vispār būtu forši vienā pusē uzlikt versiju ar miglinieku apakšā. Tas man šobrīd ir papildus zem bampera un nedeg. :D

Vienā pusē neuzliksi. Atpakaļgaita manam ir pa vidu, līdz ar to būs divi dažādi un TA noteikti neiziesi un ne pēc kā arī neizskatīsies.
Dīvaini gan- cik nu es esmu redzēji "savas" partijas- 1998 dzimušie, tirgotie 2000 gadā no TC, tad visiem esmu redzējis lukturus ar 4 lampām.
Vai nu iepriekšējais saimnieks apdauzījis un uzlicis ASV lukturis, vai ari tavs XJ ir no citas partijas..

Profile  

Re: Laucinieka XJ
PostPosted: Thu Jun 07, 2018 9:24 pm 

Nevarēju atrast piemērotu tēmu, kur iečīkstēt savu bēdu, tāpēc, iečīkstēšu tepat - savā topikā. :mrgreen:

Pazuda logu mazgātājs priekšā. :( Skumjākais ir tas, ka es tur ieliku jaunu motoriņu, kurš kādu laiku tīri labi gāja, un gan jau ietu vēl tagad, tikai nepienāk španis. Drošinātājs, protams, vesels, jo tīrītāji kā tādi darbojas. Tāpat arī tie ieslēdzas mazgāšanas režīmu raustot, tā kā slēdzis arī laikam ir okei. Nu nāksies laikam kaut ko ārdīt ārā un zvanīt cauri vadus. Ja kādam ir idejas par to, kā to izdarīt iespējami ātrāk vai efektīvāk, droši drīkst padalīties. :D

Vēl straujiem soļiem tuvojas tāds jauks notikums kā ikgadējā tehniskā apskate. :D

Uz to vajadzētu novērst stūres pastiprinātāja šķidruma noplūdi. Vēl mēģinu saprast, no kurienes tieši tā notiek, bet nu visa kreisā puse ir labi eļļaina.

Vēl pirmais izpūtēja bundulis (cik saprotu, tas ir katalizators) ir caurs, tur kaut kas jādomā.

Vēl man pazuda priekšā gaismas. :D Pēc youtube spriežot, jāpietiek ar slēdža maiņu. Tas jau pasūtīts.

Tā tāda - īsā programma. :D

Vēl kuru katru brīdi jāatnāk radiatora elektriskajam ventilatoram, kas, cerams, atrisinās pārkaršanas problēmu, kura rodas ilgstoši mīcoties uz vietas. Joprojām, gribētu dzirdēt tā idiņa argumentus, kurš šim auto to iepriekš ir demontējis un laikam jau ielidinājis misenē.

Kaut kur fonā vēl ir plāns atjaunot kondicioniera sistēmu, bet ar daļām baigi trūcīgi izskatās, nevienam nekā nav.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 2 hours